Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Görünüm:
Toplam 116 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Kaliteli Termal ve Giyim Markası Blackspade

2001 yılında, İzmir’de kurulan ve çok kısa bir süre içerisinde ürün kalitesiyle adından söz ettirmeye başlayan Blackspade markası erkek iç giyim koleksiyonu ve termal giyim ürün kreasyonlarıyla tam not alıyor. Markanın önceliği kalite ve konforlu kullanım olduğundan ürün koleksiyonunda yer alan tüm tasarımlar öncelikle konfor beklentisini karşılamayı başarıyor.

Kısa sürede büyüyen marka günümüzde aralarında ABD ve Avrupa ülkelerinin de bulunduğu 15 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. Farklı yaşam koşullarına uygun ürün tasarımlarıyla dikkat çeken Blackspade termal içlik çeşitleriyle kış sporlarından hoşlananların favori markalarından biri haline geldi. Markanın ürünleri vücudu tam olarak saracak bir kalıp kullanılarak hazırlanıyor. Vücut ısısını korumaya yardımcı olan ürünler adeta bir yalıtım görevini üstleniyor.

Aynı zamanda ekstra yumuşak kumaş çeşitlerini kullandığı için kıyafetlerin altına Blackspade atlet ya da içlik gibi ürünleri giyenler herhangi bir rahatsızlık yaşamıyor. Markanın ürünleri bisiklet ve motor sporları ile ilgilenenlerin de tercihi olabiliyor.

Yumuşak dokusu ve ideal kalınlıkta kumaşları sayesinde ürünler bacak ve kol hareketlerini kısıtlamıyor. Bu nedenle outdoor sporları ile ilgilenenler de tercihini bu markanın ürün çeşitlerinden yana yapabiliyor.

Blackspade Termal Ürünleri Fatoş Abla’da!

Blackspade termal kategorisinde hazırladığı ürünler soğuk havalarda sıcak kalmayı sağlaması için özel olarak dizayn ediliyor. Hem erkekler hem kadınlar hem de çocuklar için çeşitli termal ürün çeşitleri üreten Blackspade termal iç giyim sektöründe lider markalar arasındaki yerini aldı. Farklı renk seçenekleri de sunan bu markanın ürün çeşitleri soğuk havalarda kat kat giyinmekten sıkılanlar için ideal bir seçim olabilir.

Erkekler için dizayn edilen Blackspade termal çeşitleri de dahil olmak üzere markanın blackspade atlet, korse, külot, termal tayt gibi tüm ürün modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kadınlar ve erkeklere yönelik olan, markanın en yeni kreasyonları içerisinden özenle seçtiğimiz termal tayt modelleri de göz atabileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

Yaz mevsiminde kullanıma uygun olan iç giyim modelleri de sitemizden temin edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Bu markanın imzasını taşıyan sadece termal giyim ürünlerini değil, diğer iç giyim ürün çeşitlerini de en cazip fiyatlar eşliğinde Fatoş Abla ayrıcalıklarından da faydalanarak temin edebilirsiniz.

Termal 1.Seviye Ne demek ?  Termal 2.Seviye Ne demek ?

Blackspade termal ürünleri seviye seviye yapılmıştır. Farklı ortam ve mevsimlere göre, yapılan spor veya vücut aktivitesine göre termal seviye olarak ayrıştırılmıştır. 

Blackspade Termal Seviyeler;

  • Termal Seviye 1 : Tüm mevsimlerde kullanılabilir, hafif ve yumuşak yapılıdır. Düşük ve orta seviyeli aktiviteler için ideal erkek termal içlik ve bayan termal içlik modellerdiri.. Yaz aylarında terleyen çocuklar içinde çocuk termal önerilir. Günlük kullanıma uygundur.
  • Termal Seviye 2: Vücudu saran ve esnek bir yapıdadır. Kış mevsiminde, soğuk ortam endüstri ortamlarında,  Serin olabilecek havalarda. Orta seviyeli aktivitelerde kullanılabilir. Kış aylarında mutlaka çocuk termal içlik kullanılması önerilir. Kışın teri hızlıca dışarı attığından dolayı çocukların hasta olmasını engellemeye yardımcı olarak düşünülebilir.
  • Termal Seviye 3: Polar ile desteklenmiş özel bölgeleri omuz, kol, bel ile diz ve kalça bölgesi özel kumaş yapısı sayesinde çok soğuk ortamlarda tercih edilir. Orta ve Yüksek Aktiviteler için zirve dağcılık, kayak.. gibi spor alanlarında kullanılabilir. Kış mevsiminde kullanılabilir. Günlük kullanıma uygun rahat ürünlerdir.  

Blackspade Termal Kumaş Yapısı: Özel kanallı viskoz ve hızlı korumayı sağlayan polyester ile üründe kullanılan liflerle ter vücuttan çok hızlı alınır, ve diğer ürünlere göre hızlı koruyan bir markadır.  Farklı seviyelerde farklı kumaş türleri mevsimsel koşullara ve aktivitelere uygun olması düşünelerek üretilir.

Blackspade ürünlerinde vizkoz lifi kullanılır, slülozdam üretilen doğal bir liftir. Bu lifler sayesinde termal izolasyon ve sıvının dışarıya atım hızı yüksektir, doğal bir yumuşaklığa sahiptir. 

Ürünlerin kapsamlı laboratuvar ve testlerle insan sağlığına zarar vermeyecek olduğu Uluslararası ÖKO-TEX Sertikası ile belirlenmiştir.

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.