Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Hayaller Bikini Modelleriyle Gerçeğe Dönüyor

 İster zayıf, ister kilolu fark etmeksizin her bedenden kadına hitap eden bikini modelleri sayesinde modacıların kalıplara soktuğu kadın bedenleri hareket özgürlüğü kazanıyor. Artık yalnızca zayıf olan kadınların değil kilo problemi olan kadınlar da bikini giyme fırsatı buluyor.

Daha önceleri bedenine uygun bikini modelleri bulamadığı için tarzı olmayan, içinde kendini mutlu hissetmediği mayo modellerine mecbur kalan kadınların bu mutsuzluğu son buluyor. Üstelik korse etkili bikiniler sayesinde bel ve kalça bölgesindeki istenmeyen görüntüleri de kamufle etme imkanı bulmak mümkün oluyor. 1 bedene kadar inceltme sağlayan bu bikiniler sayesinde göbekli ve basenli ya da büyük göğüslü olmayı dert etmeyeceksiniz.

 

Bikini Mecburi Tarzlara Son Verecek

 Kadın bikini modelleri zayıf ve küçük göğüslü hanımların da istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Dolgulu göğüs kapları sayesinde küçük görünen göğüslerin verdiği özgüvensiz ruh halini sonlandırmak mümkün oluyor.

Çeşitli modellere sahip olan bikini kategorisinde üst bikinide çıkarılabilir askılar sayesinde hem güneş banyosu sonrasında vücuttaki bronzluğu pürüzsüz kazanmış olacak, hem de bir bikini takımı ile birden fazla kombin yapabiliyor olacaksınız. Çıkarılabilir askılar, bikiniyi straplez bikini özelliğine de taşımanıza yardımcı olurken, büyük göğüslü kadınların ihtiyacını ise kalın askılı modeller karşılamaktadır. Alt kısımda ise etekli, şortlu veya yalnızca bikini slipi modelleri olan takımlar ile hem havuzda, hem de denizde ve plajda keyfini kat kat yaşayacaksınız.

Bikini sliplerinde astar olması daha sağlıklı ve korunaklı bir eğlence yaşatacaktır. Bilinçli kadınların vazgeçilmezleri ise astarlı olanlar yanadır. Yalnızca astarlı bikini slipleri değil, bikini üstlerindeki sünger ve çabuk kuruma özellikli içi boş ya da dolgulu göğüs kapları da vazgeçilmezler arasındaki yerini almaktadır.

Ufak bir not: Eğer seçiminizi internet mağazalarından yapacaksınız beden tablosunu inceleyerek, göğüs bedeninizi hesaplayarak bikini modelleri için alışveriş yapmanın yararını göreceksiniz.

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.