Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bayan Termal Çorap Giyildiyse Soğuk Etki Etmez

Kış mevsiminin en soğuk aylarında ısınmak için çeşitli yöntemlere başvururuz. Bu bazen kalın kıyafetler giymek, bazen evde battaniye altında olmak, bazen panduf ile ayakları ısıtmak, bazen elektrikli sobalarla ısıtılan odalarda bulunmak, bazen kalorifer peteklerinin yakınında durmak ya da kombinin ısı ayarını arttırmak oluyor.

Dikkat ettiniz mi, hep kapalı ortamlarda nasıl ısınılacağını düşünür ve bu ortamlarda ısınma fırsatı buluruz. Oysa kış aylarında sosyal bir yaşam da sürdürmek isteriz. Dışarının daha soğuk ve zorlu şartlarında da Bayan termal çorap giyerek, ısınırız.

Farklı modelleri ile istekleri ve ihtiyaçları karşılayan thermal çorap, pantolon altından tayt gibi giyilebilirken, diz altı modelleri ile de ayakkabı içerisinde ayak ve bilek sıcaklığı sağlamak mümkündür.

Isınmaya Bayan Termal Çorap ile Başlanıyor

Hanımlar yapı gereği çabuk üşüdüğü gibi soğuk ortamlarda da daha hassas bünyeye sahip oldukları için daha fazla zorlanırlar. Bazı hanımlar sırt ve bel bölgesinden üşümeye başlarken, genellikle hanımları üşüten ayakları ve bacakları olur. Bayan termal çorap modelleri alt beden için ideal bir konfor ve ısıtma sağlamaktadır.

Özel liflerle dokunan kumaşlar kullanılarak tasarlanan termal çoraplar, her bedene uygundur. Termal çorap, farklı bedenleri ile çocuklar için de uygundur. Okula giden kız çocuklarının dahi giyebileceği ve daima sıcak kalabilmesine yardımcı olacağı bu çorapları, üst bedende termal fanila ile desteklediğiniz müddetçe siz de, çocuğunuz da ısınma sorunu yaşamayacaktır. Yaşlıların kullanımına da uygundur.

Üstelik terleme anında dokusundaki lifler teri çekeceği için dış hava ile terin temas etmesini önleyecek ve daha sağlıklı bir mevsim geçirmeye fırsat sunacaktır. Külotlu çoraptan, diz altı çoraba, tayt çoraptan, pantolon çoraba kadar farklı modeller, farklı kıyafetlerle kullanıma müsaittir. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.