Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Daha Sıkı Bacaklar İçin Bayan Tayt Modelleri

Kadınlar kusursuz bir fiziğin sahibi olmak istedikleri kadar bu kusursuzluğun dış görünüme de yansıtmasını arzu ederler. Kadın tayt modelleri de bu istekleri karşılayacak en doğru giyim alternatifi olmaktadır. Düzgün görünen, toparlanmış basen, kalça ve göbek ile sıkı bir görünüm kazanan bacakların sahibi olmak tayt giyerek mümkün oluyor. Özellikle de sıkılaştırma özellikli taytlar kadınların ihtiyaçlarını karşılıyor. Tabi bayan tayt modelleri sadece sıkı görünen bir beden için fayda sağlamıyor. Uyurken, günlük yaşamda, spor yaparken, doğa sporlarında, elbise ve etek altlarında, ev ortamında, alışverişte kısacası her yerde kullanıma uygun olan tayt hamileler için de ideal oluyor. Hamilelere özel olarak tasarlanan bel ve kalça bölümünde özel hatlara sahip olan taytlar ile en zorlu günler dahi kolaylıkla atlatılabiliyor.

Kadınların Arzusuna Göre Tayt

Hamileler bebeğin gelişimi ile birlikte büyüyen göbeklerinin verdiği hareket kısıtlanmasına maruz kalırlar. Bu durum öyle bir hal alır ki hareket edilemeyecek kadar yavaşlama olurken, giyilen kıyafetlerin de rahatsızlık vermesi sık sık kendini gösterir. Daha hafif, daha esnek, daha sıcak, daha serin, daha canlı, daha pratik kısacası her şeyin kat kat fazlasıyla iyi olmasına olanak sunan bayan tayt modelleri, thermal özellikli olan dokuması ile de doğa sporlarında vazgeçilmezlerden oluyor.

Ayak bileklerine kadar uzun olan, diz kapaklarından biraz aşağıda olan, kapri olan, diz üstü olan tayt modellerini her türlü değerlendirebilir ve rahatlıkla giyebilirsiniz. Etek altına giyerek bacakları sürtünmeden kaynaklı tahrişten koruyabilirsiniz. Okula giden kız çocuklarına da oldukça uygun olan modeller her yaşa hitap ediyor ve her kilodan kullanıcının bedenine uygun ölçülerle üretiliyor. Pamuklu, doğal lifli termal, korse özellikli başta olmak üzere çeşitleri vardır. Üstelik renk yelpazesi de tekdüzelikten uzaktır.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.