Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sporcu Atleti Bayan Modelleri Hem Şık Hem Rahat

Hanımlar, yapı bakımından hassastırlar ve çabuk terleyerek çabuk üşürler. Böyle durumlarda özel dokuması ve ter çekerek dışarıdan gelen hava ile iletişim arasına perde çekerek hasta olma durumlarının önüne geçilmesine yardımcı olan sporcu atleti modelleri sayesine günün her anında ve yaşam gereği bulunulması gereken her ortamda rahatlık sunar.

Spor yaparken, günlük yaşamda, ev ortamında, bazen özel davetler, sosyal yaşamda, uyurken kısacası her yerde ve her zaman kadın sporcu atlet sayesinde rahat bir nefes alırsınız. Terlediğinizde özel liflere sahip olan dokusu sayesinde terinizi hemen çeker ve soğuk bir üşümenin önleyicisi olarak ön plana çıkıyor. Üşümeye karşı havanın soğukluğu ile ten arasında bir perde olarak koruyucu kalkan görevi üstlenir ve hem sırtı hem beli, hem de göğüs ve karın bölgesini koruyarak vücut ısısını sabit tutmaya yardımcı olur.

Atletik Yapınızı Bayan Sporcu Atleti ile Tamamlayın

Kadın sporcu atlet bir iç giyim ürünü olmakla sınırlı kalmıyor. Sporcu atleti  kıyafetleri de kombinlemede yardımcı oluyor. Değişik renk çeşitleri sayesinde ceket içine, gömlek içine giyilebiliyor ve elbise seçiminizde engellere takılmanızın önüne geçiyor. Sporcu atletleri oval yaka, sıfır yaka, v yaka olmak üzere çeşitlilik gösterdiği gibi vücudu saran kalıpları ile de fantezi giyimden uzak, spor bir görünüm kazanmak isteyen hanımların arayışını sonlandırıyor.

İç giyim ürünleri tarihten bugüne kadar vazgeçilmez olan saflığın ve temizliğin simgesi halini de almış olan beyaz renk dokumalardan üretilmektedir. Oysa son yıllarda buna son verilmiş ve artık kadınları sadece tek bir renk tonuna mahkum etmeyerek siyah, bordo, kırmızı tonları, hatta yeşil ve sarı gibi iddialı ve de sık sık tercih

edilmeyecek renklere kavuşturuyor. Sporcu atleti renkleri de sınır tanımayan yelpazesi ile satıştadır. İnternet mağazamızdan bu cesur renkleri uygun olarak kolaylıkla temin edebilirsiniz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.