Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Retro Severlere Soket Çorap Gerek

Retro severlere, pantolon giymeyi severlere, çorap giymeyi severlere kısacası hayatı seven kadınlara birçok model, birçok ürün özel olarak tasarlanmaktadır.

Bunlar kendi aralarında çeşitlilik gösterirken, her kadına özel denebilecek kadar ihtiyaç ve isteklere cevap veren Soket Çorap modelleri bulunuyor. Renkleri bakımından, özellikleri bakımından, dokuması bakımından kadınların kaliteli markaların başarılı tasarımlarını kullanıyor olmanın rahatlığı ile yüzleri gülüyor. Özellikle son yıllarda genç hanımların tercih ettiği bir moda var.

Retro da denilen bu moda sayesinde 60’lı yılların hatta daha gerisinin de modasını tanıyor oluyoruz. Bayan Soket Çorap da bu modaya ritim tutuyor. Ayak bileklerine kadar uzanması, bilekleri süsleyen modelleri ile kısa etekleri sevimli gösteriyor.

Bayan Soket Çorap Kullanım Alanlarını Çoğaltıyor

Bayan Soket Çorap, günümüz modasına da ayak uyduruyor ve özellikle pantolon altına çorap giyme ihtiyacı duyanların yardımına koşuyor. Ucu kapalı ya da burunsuz da denilen ucu açık soketler, parmak dekolteli babetleri de, topuklu ayakkabıları da rahatlıkla giymeye olanak tanıyor.

Özel dokusu sayesinde ayak tabanını rahatlatıyor. Ayakkabı ile ayağın sürtüşmesini önleyerek, ciltte tahriş ve de yaralara sebebiyet vermeyerek, olası durumların da önüne geçiyor. Bayan Soket Çorap uygun fiyatları dolayısıyla, kullanım bolluğu sağlıyor. Her güne bir soket ile daha sağlıklı ömür sürdürebiliyorsunuz.

Kolay kaçmayan, kullanışlı ve dayanıklı olan bu ürünler, bilek kısmından iyi saran lastiklere sahiptir. Sıkıca bileği kavrayan bilek lastiği, ayaktan kayma yapmıyor ve ayağa bol geliyor görünümü vermiyor.

Burunsuz olan soketler sayesinde en zorlu topuklu ayakkabı kalıpları dahi konforlu bir model oluyor. Nefes alabilen ayakların gün boyu verdiği rahatlığı yaşatacak olan model sayesinde artık yoğun tempolu günlerde dahi yüzünüz gülecek ve tempolu günler korkulu rüyanız olmaktan çıkacak. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.