Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Babet Çorabı Sağlıklı Ayaklara Sahip Yapar

Her kıyafete uygun özel bir çorap modeli vardır. Kıyafetlere uygunluğu kadar ayakkabı modellerine de uygun olarak tasarlanmış olan babet çorabı modeller, daha şık bir görünüm kazanmaya yardımcıdır. Şıklık tek başına bir parçaya bağlanmamaktadır.

Şık olmayı sağlayan detaylar bütünüdür. Babet çorabı da bu detaylardan biridir fakat en önemlilerindendir. Ayakkabı içerisinden görünmeyen çoraplar, daha şık ve cool bir görünüm kazandırırken, asaleti de simgeler.

Ayakkabının modern çizgisi, modaya uygunluğu ve temizliği kadar çorap seçiminin de önemli bir ayrıntı olduğu günümüzde babet çorabı, üretici firmalar tarafından farklı renklerle satışa sunulmuştur.

Babet Çorap Parmakları Rahatlatır

Her ayağın istediği bir konfor vardır ve bu konfor ayakkabı ile de desteklenir. Bazı ayaklar naylon babet çorap ile rahat ederken, bazı ayaklar ise pamuklu kadın babet çorabı ister. Her zaman daha sağlıklı olmak için giyilen çoraplar, ayakkabının ayağa vurmasını, sürtüşmeden kaynaklı derinin tahriş olmasını, ayak tabanının rahatsız olmasını da önlerken, ayakkabının derisinin boyasının cilde temas etmesini de önlemektedir.

Babet çorap sadece bu korumaları sağlamakla sınırlı bir fayda sağlamaz. Ayrıca ayağın terlemesini de önlerken, terleyen ayakların da terini pamuklu dokusunun lifleri ile çeker ve ayağa rahat hava aldırır.

Özellikle de sıcak havalarda giyilen babet ayakkabılar, yaz dönemlerinin vazgeçilmezlerinden oluyor. Kalıbının özelliği sayesinde her türlü kıyafetin altına giyilebiliyorlar ve şıklığı her zaman sağlıyorlar. Pantolon altına, etek ve elbise altına giyilebilen bu ayakkabılardan adını alan çorap, her ayak numarasına da uyuyor.

Esnek yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayan babet çorap, parmakların rahatlamasına da yardımcı olmaktadır. Her yaştan kadının giyebildiği ürün, çocuklardan yetişkinlere kadar beğenilen bir modeldir. Uygun fiyatlı oluşu bol ve temiz kullanıma da olanak tanır. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.