Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Sütyen Agrafı Kullanımıyla Dar Gelen Sütyenler Bollaşıyor

Kadınların iç giyimde en titiz ve ince eleyip sık dokuduğu ürünler arasında yerini alan sütyenin seçimi kolay olmuyor. Bazen deneme yanılma yolu da dediğimiz yanlış kalıpları seçmenin verdiği hayal kırıklığına da maruz kalıyoruz. Verdiğimiz bu bilgiler tamamen en doğruya en kısa zamanda hayal kırıklığı sonuçlanan bir alışverişe maruz kalmadan ihtiyacınızı gidermeniz içindir. Bazen ise kilo almalar sonucunda sütyen yeni olsa da küçük gelmesi sebebi ile kullanamıyoruz. Agraf işte tam da bu anda devreye giriyor ve sırt kısmındaki darlığa bir çözüm sunuyor.

Agraf Ne İşe Yarar?

Yalnızca kilo alımlarından kaynaklı olarak dar gelmelerde işimizi görmekle sınırlı kalmıyor ayrıca eskiyen kopçalarda da işimizi görüyor. Siyah, beyaz ve bej olmak üzere üç ana renkte tasarlanmakla birlikte diğer renkli sütyen modellerine de uygun olarak farklı renkleri mevcuttur. Göğüs büyüklüğüne göre sırtı daha geniş olan hanımların yardımına koşan agraf sayesinde sütyenler dar gelmediği gibi kıyafetlerin sırt kısmında dışarıdan bakıldığında görülen sırtın kesilmiş olmasından kaynaklı patlamalar, pörtlemeler de olmayacaktır. Daha düz, daha şık, estetik bakımdan bir kadının istediği kadar kusursuz olmasına yardımcı olan kadın agraf tasarımı son zamanların güzellik mucizesi tadında bir sır olarak kadınlar arasında en çok tercih edilenlerdir.

Kullanımı oldukça kolay olan agrafı sütyene portatif olarak eklemek mümkündür. Sütyenin son kancasına takarak bir eklentisi olarak kullanabileceğiniz pratik bir üründür. Fiyatları bakımından da oldukça ucuzudur. Üstelik kaliteleri bakımından da uzun ömürlüdür. Fantezi model sütyenlerde, günlük kullanıma uygun sütyenlerde, büyük gösteren ve küçük gösteren sütyenlerde de rahatlıkla kullanılabilen agraf çeşitlerini ihtiyaç anında ekleme yaparak kullanmak bir güzellik sırrıdır ve kişiyi daha özgüvenli yaparak iç giyimde rahatlığa kavuşmasına da zemin hazırlar.

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.